Предмет: Физика,
автор: Аноним
віддам всі свої бали допоможіть будь ласка, СРОЧНО!!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
m1=0,01кг
v1=500м/с
m2=5кг
m1*v1=m2*v2
v2=m1*v1/m2=0,01*500/5=1м/с=3,6км/год
3,6км/год
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Veronika13542
Предмет: Литература,
автор: kanameee
Предмет: Математика,
автор: martakruc8
Предмет: Русский язык,
автор: svetlanchitka
Предмет: Русский язык,
автор: nastabolibok