Предмет: Химия, автор: bodyatkachuk78

Поможіть пжжжжжжжжжжжжжжжж
Тільки не Рандом

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

№8

Дано:

V(H2) = 112л

Найти: N(H2) - ?

n(H2) = V(H2)/Vm = 112/22,4 = 5 моль

N(H2) = n(H2) * Na = 5 * 6,02 * 10²³ = 30,1 * 10²³ молекул

№9

М(Н2О) = 18 г/моль

М(SO3) = 80 г/моль

m(H2O) = 1 * 18 = 18г        <          m(SO3)= 0,5 * 80 = 40 г

№10

v(O2) = 11,2/22,4 = 0,5 моль         v(SO2) = 32/64 = 0,5 моль

N(O2) = 0,5 * 6,02 * 10²³ = 30,1 * 10²³ молекул

N(SO2) = 0,5 * 6,02 * 10²³ = 30,1 * 10²³ молекул

Відповідь: так як кількість речовини однакова, то і кількість молекул буде однакова

№11

М(речовини) = m/n = 92/4 = 23 г/моль

№12

NH3            2 моль                     v(H) = 2 * 3 = 6 моль (атомів)

Al(OH)3      0,5 моль                   v(H) = 0,5 * 3 = 1,5 моль (атомів)

Похожие вопросы