Предмет: Химия, автор: chernyshvitalii

в азоті N2 кількістю речовини 1,5 моль міститься


chernyshvitalii: быстрее пжпжп

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

в азоті N2 кількістю речовини 1,5 моль міститься

N(молекул)=1,5*6,02*10²³=9,03*10²³моль⁻¹

N(атомів)=2*1,5*6,02*10²³=18,06*10²³моль⁻¹

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: arianavolodko
Предмет: Українська мова, автор: 24778899