Предмет: Химия,
автор: soonia228
обчислити кількість молекул що міститься у хлорі cl2 об'ємом 112 л за н.у помогите даю 10 балов
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
V(Cl2) = 112 л
Знайти:
N(Cl2) - ?
Розв'язання:
1) n(Cl2) = V(Cl2) / Vm = 112 / 22,4 = 5 моль;
2) N(Cl2) = n(Cl2) * NA = 5 * 6,02*10²³ = 3,01*10²⁴.
Відповідь: Кількість молекул Cl2 становить 3,01*10²⁴.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: arinademko2
Предмет: Английский язык,
автор: docicbogdan
Предмет: Математика,
автор: arinademko2
Предмет: Физика,
автор: macsim665
Предмет: Обществознание,
автор: iosifryabov07