Предмет: Химия,
автор: kaulercvon
2. Відомо, що ця речовина відноситься до класу сполук з загальною формулою СН-СООН. Вiдносна густина її пари за повітрям становить 3,03. Встановити формулу органічноï речовини і вказати її застосування.
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
Mr(СnН2n+1-СООН)= 12n+2n+1+12+2•16+1= 14n+46
Mr(СnН2n+1-СООН)= D×M(повітря)=3.03•29= 87,87≈ 88
14n+46=88
14n=42
n=3
C3H7COOH ,масляна кислота
Mr(C3H7COOH)=3•12+7•1+12+2•16+1= 88
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: Alxazovakemale
Предмет: Математика,
автор: luckasolomijka
Предмет: Українська мова,
автор: Khromovych
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним