Предмет: Химия, автор: rublouisa

Утворилась сполука яка має W(C) = 45,85% та W(0) = 57,14%. Знайдіть формулу ​


nikolaygr: в задачі помилка (масові частки елементів в сумі більше 100%)

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
0

Объяснение:

CxOy

x : y = 42.86/12 : 57.14/16 = 3.571 : 3,571 = 1 : 1

CO чадний газ

Похожие вопросы