Предмет: Физика,
автор: DianaVaden
яка є маса тіла якщо його вага дорівнює 500 H
Ответы
Автор ответа:
3
Привіт, зараз все зробимо)
Ответ: 50кг (але якщо без округлень то 51кг)
Объяснение:
m= F/g;
g=9,8 Н/м, якщо округляти= 10Н/м;
m= 500/10(або на 9,8)= 50кг (або також 51кг)
ivancenkomilana43:
дякую
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: sofiya4535
Предмет: Математика,
автор: boolgul7
Предмет: Английский язык,
автор: stecivula9
Предмет: Русский язык,
автор: glebnemv