Предмет: Химия,
автор: illyapavlosuk
33.6 л кисню за нормальних умов містять атомів
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
V = 33.6 л
N = ?
Решение:
N = n * (6.02 * 10 в 23 степени)
n = V / 22.4 л / моль = 33.6 л / 22.4 л/моль = 1.5 моль
N = 1.5 моль * (6.02 * 10 в 23 степени) = 9.03 * 10 в 23 степени атомов.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kaluha1998kate
Предмет: Физика,
автор: skorikketrin
Предмет: Математика,
автор: bilanata13
Предмет: Математика,
автор: vikanovachuk1998
Предмет: Математика,
автор: Аноним