Предмет: Українська література, автор: Аноним

Павло Тичина дуже хотів співати в хорі, але не мав голосу. правда; неправда. 2. Головною думкою поезії «Не бував ти у наших краях!» є те, що для кожної людини рідний край наймиліший. правда; неправда. 3. У реченні «Добридень тобі, Україно моя!» Україно моя — це епітет. правда; неправда. 4. Який із віршів тобі сподобався більше? Чому? 5. Яким настроєм сповнений вірш «Блакить мою душу обвіяла...»? Що означає, на твою думку, вислів «гар- монія людини і природи»? 6. У якому куточку світу тобі хотілося б пожити? 7. Обговоріть, які переваги жити у вашому рідному краї. Що вам тут найбільше подобається? 8. Опиши улюблений куточок природи, використай у ньому епітети, порівняння, метафори. 9. Дізнайся, чи є у твоєму населеному пункті або по- близу місця, куди можна здати сміття на переробку.

Ответы

Автор ответа: marinatre09
4

Ответ:

1. Не правда.

2. Правда.

3. Правда

4. "Не бував ти у наших краях!", він мені сподобався тому що, цей вірш дуже милозвучний і він пройняв мене до глибини душі.

5. Сумним

6. .... (Відповідь дай сам.)

7. .... (Наприклад, я обожнюю своє село або місто тому що тут... И сам даєш відповідь)

8. В нас в місті або селі є лісок або парк в який ми часто ходимо відпочивати та веселитись з друзями, там дуже гарно як в раю. Я обожнюю проводити там свій вільний час.

9. Так є

Надеюсь я тебе помогла. Удачи тебе!


mash56: спасибо большое!!
Похожие вопросы