Предмет: Химия,
автор: alexdvasylenko
Розрахуйте масові частки Хлору та Оксигену в молекулі Cl2О7
Ответы
Автор ответа:
1
Mr(Cl2O7)= 35,5*2 + 16*7 = 183
%(Cl)= 35,5*2 * 100% ≈ 38,8%
183
%(O)= 16*7 * 100% ≈ 61,2%
183
alexdvasylenko:
Спасибо большое
Автор ответа:
0
w (O2) = 112 / 183 * 100 = 61 процент
w (Cl2) = 71 / 183 * 100 = 39 процент
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: dkozh1942
Предмет: Математика,
автор: dkozh1942
Предмет: Английский язык,
автор: rrtrrt379
Предмет: Математика,
автор: awmsportv22
Предмет: Алгебра,
автор: lusanovarahima