Предмет: Физика, автор: Black1796

Сила 60H подовжує пружину на 12мм. Яка сила подовжить цю пружину на 0,3м?
Допоможіть будь ласка, буду дуже вдячний

Ответы

Автор ответа: oykasfufthv
0

Ответ:

1500 Н

Объяснение:

12 мм=0,012 м

60 Н - 0,012 м

х Н - 0,3

х=60*0,3/0,012=1500 Н=1,5 кН

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Ichigokurasaki2011
Предмет: Математика, автор: panika38095