Предмет: Химия, автор: gstanislav2008

Помогите вопрос на скрине даю 100 балов срочно пжжжжж можете только последнее но если можете всё пж

Приложения:

gstanislav2008: Написал

Ответы

Автор ответа: Worley
1

Объяснение:

1.

Дано:

m=22г M=m/n=22 г * 2 моль=44г/моль

V=44,8 л n=V/Vm= 44,8 л/22,4 г/л =2моль

найти:

М=?

2.В усіх речовинах кількість молекул однакова,тому що в однакових об'ємах за однакових умов міститься однакова кількість молекул.

3.

Дано:

V(H2)=20л Vсуміші=V(H2)+V(Cl)

Найти:V(Cl)

честно 3 не зна как робить

Похожие вопросы