Предмет: Физика, автор: aertemgyhivech

помогите пожалуйста
Якщо у колі резистор з опором 2 Ом, то амперметр показує 1,2 А, а коли резистор з опором 4,5 Ом, то амперметр показує 0,6 А. Визначити ЕРС і внутрішній опір джерела струму.

Ответы

Автор ответа: 555ai555
1

Ответ:

Объяснение:

R1 = 2 Ом

I1 =  1,2 А

R2 =  4,5 Ом

I2 =  0,6 А

E = ?

r = ?

E = I1*(R1+r)

E = I2*(R2+r)

I1*(R1+r) = I2*(R2+r)

1.2*2 + 1.2*r = 0.6*4.5 + 0.6*r

0.6*r = 0.3

r = 0.5 Ом

E = 1.2*(2+0.5) = 3 B


aertemgyhivech: спасибо♥️
555ai555: рад помочь
Похожие вопросы