Предмет: Химия,
автор: swatock228
обчисліть яка кількість речовини води утвориться внаслідок спалювання 33,6 м3 етину
Ответы
Автор ответа:
4
33600 л х г
2C2H2 + 5O2 = 2H2O + 4CO2
44.8 36
х = 27000 г
n = 27000 / 18 = 1500 моль
Похожие вопросы
Предмет: Психология,
автор: lyudmila0612
Предмет: Математика,
автор: halkinavarvara
Предмет: Математика,
автор: kumarovnurali813
Предмет: История,
автор: andertrander
Предмет: Биология,
автор: sachakorol08