Предмет: Химия,
автор: angelikagluhova15
СРОЧНОООО ДАЮ 50 БАЛОВ пожалуйста
Кількість речовини сульфур (IV) оксиду 5 моль. Знайти молярну масу, масу, об'єм, число молекул, відносну густину за воднем.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
М(SO2) = 32 + 16 * 2 = 64 г/моль
m(SO2) = n(SO2) * М(SO2) = 5 * 64 = 320 г
V(SO2) = n(SO2) * Vm = 5 * 22,4 = 112 л
N(SO2) = n(SO2) * Na = 5 * 6,02 * 10²³ = 30,1 * 10²³ молекул
D(H2)(SO2) = М(SO2)/М(Н2) = 64/2 = 32
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: reygen
Предмет: Английский язык,
автор: darinahmelnicka7
Предмет: Обществознание,
автор: Aylinnnn
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: warframed981