Предмет: Физика,
автор: ulanbektorobaev2020
m=1.5кг
P=0.00115 Мпа
в=13см
а=?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
m=1,5kg
a=?
это значит
1,5кг=(13см*™1500г.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: ivankrasnoff2009
Предмет: Українська мова,
автор: didykivan926
Предмет: Информатика,
автор: durkinachasha2009
Предмет: Обществознание,
автор: karinakarinamapehwwo
Предмет: Обществознание,
автор: korothemmkova20