Предмет: Физика,
автор: annafedochenko
2. Період піврозпаду радіоактивного Полонію становить 180 с. Яка кількість атомів Полонію залишиться в об'єкті через 6 хв, якщо початкова кількість атомів ізотопу становила 1,6-103? Piggur D. (encorui)
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Объяснение:
Т=180с, t=6хв =360 с, N₀=1,6*10³
N-?
N=N₀ *1/2^n, n=t/T, n=360/180=2,
N=N₀*1/2²
N=N₀*1/4=1,6*10³ *1/4=0,4*10³ атомів.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: taxintall744
Предмет: Английский язык,
автор: sigma228mm
Предмет: Математика,
автор: kostiykd
Предмет: Математика,
автор: rex68431226
Предмет: История,
автор: arinahamdeeva