Предмет: Химия,
автор: olyalukyanchuk2008
який об'єм кисню (н.у) прореагував з пентаном, якщо утворилося 0,4 моль вуглекислого газу?.срочноооооооо
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
C5H12+9O2=5CO2+6H2O
n(O2):n(CO2)=9:5
n(O2)=0,4*9/5=0,72моль
V(O2)=0,72*22,4=16,128л
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: YAPROOOOOO
Предмет: Английский язык,
автор: angelinaosipcuk96
Предмет: Алгебра,
автор: ynodira85
Предмет: Литература,
автор: alennka85
Предмет: История,
автор: parkyoi488