Предмет: Химия,
автор: natasha1405vvddd
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
Вищий оксид елемента має загальну формулу RO2. Елемент
утворює летку водневу сполуку, густина якої за повітрям дорівнює
0,552. Що це за елемент?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Елемент формула оксиду EO₂ знаходиться у 4 групі, головній підгрупі. Воднева сполука загальною формулою RH₄
M(повітря) = 29 г/моль
M(RH₄) = D(повітря) * M(повітря) = 0,552 * 29 = 16 г/моль
R + 1 * 4 = 16
R = 16 - 4
R = 12
Цей елемент Карбон, його молярна маса дорівнює 12 г/моль
Вищий оксид : СО₂
Летка воднева сполука: СH₄
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: arslankanatuly2009
Предмет: Химия,
автор: zverevvlades6
Предмет: Английский язык,
автор: Beka070
Предмет: Биология,
автор: Аноним