Предмет: Химия,
автор: blyznyukroman1
8. До складу формульної одиниці речовини входить два атоми Алюмінію та три атоми Сульфуру.
Напишіть формулу речовини та обчисліть її відносну молекулярну масу.
Ответы
Автор ответа:
1
Al2S3
M(Al2S3)=27*2+32*3=150г/моль
так наверное
M(Al2S3)=27*2+32*3=150г/моль
так наверное
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: artemhoncharov7
Предмет: Українська мова,
автор: vladdavimuka1
Предмет: Математика,
автор: gumerov029
Предмет: Математика,
автор: olgakarannikov
Предмет: Английский язык,
автор: leramoon01