Предмет: Українська література, автор: vguz4465

Помогите пж даю 35 балов!!!

1. Письмова характеристика Павлуся
2. Твір-роздум “Що таке на світі щастя?” (за оповіданням “Скарб”)

Ответы

Автор ответа: Maffgd123
2

Ответ:Щастя... Воно велике і багатогранне. Для щастя немає однозначного визначення, єдиної формули, єдиного рецепта. Але люди завжди прагнуть бути щасливими.

Тисячі мудреців намагаються зрозуміти феномен щастя, але кожен розуміє його по-різному, бо у кожного своє щастя. Існує безліч висловлювань про щастя.

"Не женися за щастям — воно завжди перебуває в тобі самому", — радив давньогрецький філософ Піфагор. "Щастя тільки там, де люблять нас, де вірять мам!" — писав російський письменник М. Лєрмонтов. "Є два бажання, здійснення яких може скласти істинне щастя людини, — бути корисним і мати спокійну совість",— уважав російський письменник Л. Толстой. Свою точку зору на щастя висловив і відомий український письменник О. Стороженко в оповіданні "Скарб".

Кого можна назвати щасливим? На думку автора, не кожен ще й уважатиме себе щасливим. Тож і надає різні варіанти щастя. Може, щасливими бувають ті, "хто увесь свій вік нічого не дбають". Як, наприклад, герой оповідання "Скарб" Павлусь. Він ніколи нічого не робив, навіть не вмів нічого, а був щасливим. То його батьки балували, особливо мати, яка вгадувала будь-які бажання свого любого синочка. А після смерті батьків про нього піклувалися наймит із наймичкою. От і жилося йому добре, навіть не помітив, що батьків не стало. А потім ще й дружина йому трапилася хороша, "невсипуща господиня", "послав йому Господь і діточок, покірних, слухняних, працьовитих, не таких, як він".

То невже перед нами абсолютно щаслива людина? Взірець, еталон для щастя? Мені здається, що ні. Адже останні рядки оповідання на перший погляд дивні: "Завидуєте щастю Павлуся

Объяснение:


vguz4465: Нет слов, все просто огонь!!!
Похожие вопросы
Предмет: География, автор: aglaadog
1.В какой природной зоне проводят орошение?
Укажите правильный вариант ответа:
1)тайга
2)смешанные леса
3)тундра
4)полупустыни


2.Для какого типа почв характерно засоление?
Укажите правильный вариант ответа:
1)чернозёмы
2)подзолистые
3)каштановые
4)серые лесные


3.К противоэрозионным мероприятиям относят
Укажите правильный вариант ответа:
1)посадку лесных полос вдоль полей
2)распашку склонов
3)развитие интенсивного земледелия
4)внесение минеральных удобрений






4.Совокупность организационных, хозяйственных, технических мероприятий, направленных на коренное улучшение почв, повышение их продуктивности с целью увеличения урожаев сельскохозяйственных культур и кормов для животноводства - это ...
Укажите правильный вариант ответа:
1)деградация почв
2)эрозия почв
3)мелиорация



6.Где на территории России проводят противоэрозионные мероприятия?
Укажите правильный вариант ответа:
1)центральная часть Восточной Сибири
2)север Западной Сибири
3)юг европейской части России
полуостров Камчатка








5.Процесс разрушения почв называется
Укажите правильный вариант ответа:
1)известкованием
2)мелиорацией
3)эрозией