Предмет: Химия,
автор: fluppy123456
обчисліть масу суміші що містить 0,2 моль водню та 5,6 л кисню
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
8,4 г
Объяснение:
m(H2)=0,2*2=0,4 г
n(O2)=5,6/22,4=0,25 моль
M(O2)=32 г/моль
m(O2)=32*0,25=8 г
m(смеси)=8+0,4=8,4 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: IgogimBro
Предмет: Математика,
автор: GIGACHAD777
Предмет: География,
автор: nactjaroman12
Предмет: Геометрия,
автор: aleksia58