Предмет: Химия,
автор: stepanukdmitro427
Вкажіть кількість речовини (моль) атомів Оксигену у формульній одиниці Fe(NO3)3 кількістю речовини 3 моль:
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
n(Fe(NO3)3) = 3 моль
Знайти:
n(O) - ?
Розв'язання:
1) n(O) = n(Fe(NO3)3) * 3 * 3 = 3 * 3 * 3 = 27 моль.
Відповідь: Кількість речовини атомів O становить 27 моль.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: nightd8223
Предмет: Английский язык,
автор: Teahyng7964
Предмет: Литература,
автор: Egorchanskiy2840
Предмет: Алгебра,
автор: rinadolar376
Предмет: Математика,
автор: kamila12375