Предмет: Физика, автор: prostomaksim874

Тягарець вагою 8 Н має форму кубика з ребром завдовжки 5 см. Визначте густину сплаву, з якого виготовлений тягарець. Тягарець вагою 8 Н має форму кубика з ребром завдовжки 5 см. Визначте густину сплаву, з якого виготовлений тягарець. ​

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0

Дано:

Р=8Н

а=5см=0,05м

Знайти:

ро-?

Р=mg→m=P/g=8/10=0,8кг

V==0,05³=0,000125м³

ро=m/V=0,8/0,000125=6400кг/м³

Похожие вопросы