Предмет: Химия,
автор: stepanukdmitro427
Вкажіть об'єм нітроген (ІІ) оксиду кількістю речовини 15 моль:
336 см3
224 л
336 м3
336 дм3
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
n(NO) = 15 моль
Знайти:
V(NO) - ?
Розв'язання:
1) V(NO) = n(NO) * Vm = 15 * 22,4 = 336 м³.
Відповідь: Об'єм NO становить 336 м³.
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: hopperpoop4312
Предмет: ОБЖ,
автор: vgrecko3855
Предмет: Физика,
автор: Booba3710
Предмет: Алгебра,
автор: Tgvugju
Предмет: Українська мова,
автор: tttthhhhgggg1