Предмет: Физика,
автор: ryslana912
Тиск повітря в камері шин автомобіля при температурі 20*С дорівнює 0,18 МПа. На скільки збільшився тиск повітря в камері, якщо під час руху автомобіля воно нагрілося до 35*С? Об’єм камери вважати сталим.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Если объем считать постоянным то ето изохорний процес
тогда имеем
p1/T1=p2/T2
T1=293 K
T2=308 K
p2=(p1*T2)/T1
p2=(5.9*10^5*308)/293=620205 Па=6.2*10^5 Па
Объяснение:
надеиюсь пом
игла
ryslana912:
Це точно?
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: ilagontar105
Предмет: Физика,
автор: IgogimBro
Предмет: Українська мова,
автор: Hrog
Предмет: Английский язык,
автор: yuruleonov