Предмет: Химия,
автор: Аноним
хімія помогите !!!!!!!!!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
n(S) = w(S)/М(S) = 21,9/32 = 0,684 моль
n(F) = w(F)/М(F) = 78,1/19 = 4,11 моль
n(S) : n(F) = 0,684 : 4,11
Так як індекси мають бути цілі числа , то розділимо обидва індекси на менший, тобто на 0,684 і отримаємо:
n(S) : n(F) = 1 : 6
Отже найпростішою формулою речовини є: SF₆
7)
В сполукі 3 атоми Оксигену , молярна маса якого 16 г/моль * 3 = 48 г/моль
Масова частка Оксигену складає 100% - 18,42% = 81,58%
Складемо пропорцію:
81,58 %(О) - 48 г/моль(О)
18,42% (Е) - х г/моль(Е)
х = 48 * 18,42% : 81,58% = 10,8 г/моль
Цей елемент Бор (В) його молярна маса дорівнює 10,8 г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: abduqodirurinov0
Предмет: Математика,
автор: talibovgulnare928
Предмет: Английский язык,
автор: Hwgdg
Предмет: Литература,
автор: tarihok
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: PridanovaValentina78