Предмет: Физика,
автор: sandjapovasofiya
Какое количество теплоты необходимо на нагревание воды от 17° до 30° бассейне длиной 5 м шириной 3 м и глубиной 2 м ?
Ответы
Автор ответа:
7
Объяснение:
t1=17 °С
t2=30°С
а=5 м
b=3м
h=2 м
найти : Q
Q=cm(t2-t1)
c=4200 Дж/кг•°С
m=р•V
V=a•b•h
p=1000кг/м³
m=1000•5•3•2=30000 кг
Q=4200•30000(30-17)=1638000000Дж=
=1638МДж
ответ: 1638 МДж
Аноним:
Доброго вечора, будь ласка допоможіть мені з фізикою завдання у моєму профілі. Буду дуже вдячна!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: rongol
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: victoriahural
Предмет: Русский язык,
автор: pirohok134
Предмет: Математика,
автор: KuTea