Предмет: Химия, автор: Аноним

Яка маса ,об'єм та кількість речовини 0,6×10²³молекул карбон (IV) оксиду?​ (розвязати з дано, четко розписати, даю 70 балов)

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N(CO₂) - 0,6 * 10²³молекул

Найти: m(CO₂) -?  V(CO₂)-?  n(CO₂)-?

Знайдемо кількість речовини :

n(CO₂) = N(CO₂)/Na =  0,6 * 10²³/6 * 10²³ = 0,1 моль

Обчислимо об'єм:

V(CO₂) = n(CO₂) * Vm = 0,1 * 22,4 = 2,24 л

Визначимо масу:

М(CO₂) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль

m(CO₂) = n(CO₂) * М(CO₂) = 0,1 * 44 = 4,4 г

Похожие вопросы