Предмет: Физика,
автор: KillerBee4you
ДАЮ 90 БАЛЛОВ, ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!11
Визначте молярну масу CuSO4. Кількість молекул у 50 моль. Кількість молів в 200г. Масу однієї молекули.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Молярна маса:
М(CuSO4) = 64 + 32 + 16 * 4 = 160 г/моль
Кількість молекул у 50 моль:
N(CuSO4) = n(CuSO4) * Na = 50 * 6,02 * 10²³ = 3,01 * 10²⁵ молекул
Знайдемо кількість речовини в 200г речовини:
n(CuSO4) = m(CuSO4)/М(CuSO4) = 200/160 = 1,25 моль
В 1 моль вещества содержится 6,02 * 10²³ молекул
m(CuSO4) = М(CuSO4)/Na = 160/6,02 * 10²³ = 25,58 * 10⁻²³ маса однієї молекули
Похожие вопросы
Предмет: ОБЖ,
автор: vlasukludmila608
Предмет: Геометрия,
автор: liubomyrstriletskyyy
Предмет: Английский язык,
автор: lexysash
Предмет: Информатика,
автор: matveyarhipov2006
Предмет: Геометрия,
автор: adambaevazarina91