Предмет: Химия,
автор: anisiaapple
визначити відносну густину октону за азотом. БУДЬТЕ ДОБРИМИ ЛЮДЬМИ ДОПОМОЖІТЬ ПЛІС
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Октан – С8Н18, М= 12*8+1*18=96+18 = 114 г на моль
D=144/28= 4,07 = 4
Объяснение
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kristina763423
Предмет: Литература,
автор: alimfez818
Предмет: Английский язык,
автор: koldovskayasofiya
Предмет: Математика,
автор: nuties
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним