Предмет: Физика,
автор: makarenkomarta99
Поможіть пж фізика 7клас 20балів
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
F=mg
500H=2кг+x•10H/кг
2кг+x=500H/10H/кг
2кг+x=50кг
x=48 кг це маса ртуті
m=Vq
48кг=V•13600кг/м³
V=283,33 м³
makarenkomarta99:
дякую<3
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Batmanyou
Предмет: Математика,
автор: snejanagazieva
Предмет: Биология,
автор: kmariia911
Предмет: География,
автор: bogdanalucka170
Предмет: Математика,
автор: Snezhanna01867