Предмет: Химия,
автор: Bosopp
Обчислити густину за воднем метану (CH4) сірководню (H2S)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
М(СН4) = 12 + 4 = 16 г/моль
М(H2S) = 2 + 32 = 34 г/моль
густина за воднем метану:
D(H2) = М(СН4)/М(Н2) = 16/2 = 8
густину за воднем сірководню :
D(H2) = М(H2S)/М(Н2) = 34/2 = 17
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: godinnikzdo
Предмет: Геометрия,
автор: balitskydany
Предмет: Математика,
автор: sashakroppp
Предмет: Физика,
автор: pilya897
Предмет: Алгебра,
автор: vavirka