Предмет: Физика,
автор: zlatochkasyl
Допоможіть будь ласка
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 7350кг/м³
Объяснение:
Дано:
V1=3V
V2=V
ρ1=8900кг/м³
ρ2=2700кг/м³
-------------------
ρ-?
ρ=m/V=(ρ1*V1+ρ2*V2)/(V1+V2)=(8900*3V+2700*V)/(3V+V)=29400V/4V=7350кг/м³
zlatochkasyl:
Дякую!!
Доброго ранку, можете мені допомогти з завданням будь ласка
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: dimammm155
Предмет: Українська мова,
автор: sandramarkiza2011
Предмет: Математика,
автор: bajramtimur32
Предмет: Русский язык,
автор: 4akstandoff2
Предмет: Английский язык,
автор: malika1018