Предмет: Химия,
автор: Аноним
даю 80 балів напишіть дано і розв'язок
Який об'єм кисню необхідний для повного спалювання пропану об'ємом 44,8 л (н.у.)?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
V(C₃H₈) = 44,8 л
Найти: V(O₂) -?
Складемо РХР:
44,8 л х л
C₃H₈ + 5O₂ = 3CO₂ + 4H₂O
n = 1 моль n=5 моль
Vm=22,4 л/моль Vm=22,4 л/моль
V = 22,4 л V = 112 л
44,8 л (C₃H₈) - х л (O₂)
22,4 л (C₃H₈) - 112 л (O₂)
V(O₂) = 44,8 * 112 : 22,4 = 224 л
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: Таня2827
Предмет: Другие предметы,
автор: mklinthuk
Предмет: Другие предметы,
автор: mklinthuk
Предмет: Русский язык,
автор: inazileva2105
Предмет: Биология,
автор: rejepovamahri54