Предмет: Физика, автор: kuvshinka1111111

Швидкість руху тіла задано рівнянням v=40-2t. Визначте початкову швидкість тіла та його прискорення. Куди направлене прискорення? Як рухається тіло? Знайдіть швидкість тіла через 5с.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ:30м/с; -2м/с²

Объяснение:

Дано:

V=40-2t

t=5c

---------------

V-?; а-?

Скорость тела через 5 с равна:

V=40-2*5=30м/с

Ускорение тела - это производная от скорости тела:

а=(V)'=(40-2t)'=-2м/с²

Ускорение направлено в противоположную сторону движения тела. Тело движется равнозамедленно.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: vikastuskova906