Предмет: Физика, автор: diana123456780

Яку силу потрібно прикласти до пружини жорсткістью 40 Н/м, щоб розтягнути її на 20 см?

Ответы

Автор ответа: yttyttyytyyatochnone
2

Дано:

k=40 Н/м

Δx=20 см=0,2м

F-?

Рішення:

F=kΔx=40·0,2= 8 Н

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: sh000007