Предмет: Химия,
автор: demchenkomax2710
Зробити завдання на фото з розв'язком.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
33,6 л SO₂ більше ніж 15,68 л Cl₂
Пояснення:
SO₂:
SO₂ - це газ, тому:
33,6/22,4=1,5 моля
m=n*M; M=32+16+16=64
m=96 г
Cl₂:
Cl₂ - це також газ, тому:
15,68/22,4=0,7 моля
m=n*M; M=35,5+35,5=71
m=49,7 г
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: 1rozavayaroza
Предмет: Математика,
автор: GMRSanek
Предмет: Литература,
автор: anastasiz1967
Предмет: Математика,
автор: Ansyr345
Предмет: История,
автор: wierdora