Предмет: Химия,
автор: norqw
Визнач кількість речовини сульфур(IV) оксиду SO2, маса якого дорівнює 1152 г.
У відповіді запиши ціле число. Наприклад: 12.
Відповідь: ν(SO2) =
моль.
пожалуйста помогите очень срочно
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
18 моль
Объяснение:
n=m/M
M=Mr
Mr(SO2)=64 г/моль
n=1152/64=18 моль
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: eldarkim11
Предмет: История,
автор: urad3010
Предмет: Алгебра,
автор: arzibekoovv
Предмет: Химия,
автор: katerinavasina65
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним