Предмет: Физика,
автор: Аноним
ДОПОМОЖІТЬ!!!!! Який тиск азоту, якщо середня квадратична швидкість його молекул становить 500 м/с, а його густина дорівнює1,2 кг/м3?
Ответы
Автор ответа:
3
Объяснение:
P=1,2*500²/3=100000 Па=100кПа
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: irakuraksa2006
Предмет: История,
автор: isfandiyor202
Предмет: Физика,
автор: Kokojambik
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним