Предмет: Химия,
автор: artemoostap95
кількість речовини PH3 2 5 моль визначити масу кількість молекул та обєм цієї речовени
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
m(РН3)=n•M= 2.5•(31+3•1)= 2.5•34=85г
N(РH3) = n•Na = 2.5•6.02•10²³=15,05•10²³ молекул
V(PH3)=n•Vm= 2.5•22.4= 56л
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: darr1lli
Предмет: Английский язык,
автор: shoxruxnarzullayev01
Предмет: Математика,
автор: milenanovik000
Предмет: Алгебра,
автор: lerkaaa80
Предмет: Русский язык,
автор: marsul00