Предмет: Физика,
автор: vano3332
Визначте імпульс і кінетичну енергію молекули кисню, яка рухається зі швидкістю 500 м/с.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Дано V=500 м/с
Eк-?
mo=M/Na=32*10^-3/6,02*10^23=5,3*10^-26 кг
E=m*V^2/2=5,3*10^-26*25*10^4/2=6,64*10^-21 Дж
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: ggmenmen
Предмет: Физика,
автор: korzik122345
Предмет: Английский язык,
автор: pogiloggi
Предмет: Алгебра,
автор: Margo591
Предмет: Химия,
автор: pasevychl