Предмет: Физика,
автор: ksuveresen
При приєднанні до батареї елементів опору R = 4 Ом по колу протікає струм I = 1 А. Струм короткого замикання батареї Ікз = 5 А. Визначити е.р.с. джерела.
Ответы
Автор ответа:
0
Напругу (е.р.с.) акумулятора можна розрахувати за допомогою закону Ома:
V = IR
де V - напруга, I - сила струму, R - опір.
Для початкового випадку напруга становить:
V = I * R = 1 А * 4 Ом = 4 В
Для випадку короткого замикання падіння напруги на опорі R дорівнює нулю, і вся напруга батареї використовується для створення струму I_sc:
V = I_sc * R = 0
Таким чином, е.р.с. акумулятора можна розрахувати як
е.р.с. = V + I_sc * R = 4 В + 5 А * 0 Ом = 4 В
Е.р.с. акумулятора дорівнює 4 В.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: leshukov19851918
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: papaevismama
Предмет: Английский язык,
автор: sh000007
Предмет: Французский язык,
автор: goodyana06
Предмет: Математика,
автор: Шоколадка525