Предмет: Химия,
автор: liliyamazurkevich02
Допоможіть будь ласка. «Формула алкану містить 18 атомів Карбону. Запиши хімічну формулу сполуки та визнач масу 0,1 моль речовини.»
Ответы
Автор ответа:
2
Общая формула алканов:
CₙH₂ₙ₊₂
Если в алкане 18 атомов углерода, то его формула
C₁₈H₃₈
молярная масса этого алкана:
M (C₁₈H₃₈) = 12*18+38= 254 г/моль
0,1 моль этого алкана будет иметь массу:
254*0,1=25,4 г
Похожие вопросы