Предмет: Химия, автор: Аноним

Обчисліть кількість речовини сульфатної кислоти (H2SO4), якщо для її утворення використали 6 л сульфур (VI) оксиду

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(SO3) = 6 л

Знайти: n(H2SO4)-?

Знайдемо кількість речовини сульфур (VI) оксиду:

n(SO3) = V(SO3)/Vm = 6/22,4 = 0,268 моль

Складемо РХР:

SO3 + H2O → H2SO4

із РХР бачимо, що n(H2SO4) = n(SO3)

n(H2SO4) = 0,268 моль

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: fctdgsygfdhngfxzgsac