Предмет: Физика,
автор: navimma2800
Якою є довжина лиж, якщо лижник масою 60 кг чинить тиск 2 кПа? Ширина однієї лижі 8 см.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m=60 кг
p=2кПА=2000 Па
l=8см=0.08м
l1=?
Решение:
p=F/S
S=F/p
S=600/2000=0.3м3
l1=(0.3/0.08)/2=3.75/2=1.875
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: denisaaa
Предмет: Математика,
автор: dima702578
Предмет: Математика,
автор: zaraza53
Предмет: История,
автор: Dima123321456654