Предмет: Химия,
автор: stepasalina09
ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!!!!!!!ДАЮ
100 БАЛОВ!!!!!!!Молекула сполуки складається з 2 атомів Нітрогену й 1 атома Оксигену. Склади назву. Визнач, до якого класу неорганічних сполук вона належить. Обчисли об'єм (н.у.) та масу 18. 1023 молекул цього газу. формулу речовини, укажи
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
N2O - оксид азоту (I) . Клас- несолетворні оксиди
М(N2O) = 14 * 2 + 16 = 44 г/моль
Знайдемо кількість речовини:
n(N2O) = N(N2O)/Nа = 18 * 10²³/6 * 10²³ = 3 моль
Обчислимо об'єм:
V(N2O) = n(N2O) * Vm = 3 * 22,4 = 67,2 л
Визначимо масу:
m(N2O) = n(N2O) * М(N2O) = 3 * 44 = 132 г
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: dodggou123
Предмет: Астрономия,
автор: ddii33
Предмет: Математика,
автор: vadimbocharov12
Предмет: Русский язык,
автор: arslanbro5
Предмет: Алгебра,
автор: 1245z4