Предмет: Химия,
автор: dima190220099
Вызначыты масу кысню, якый займае об'эм 201,6л
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Знайдемо кількість речовини:
n(O2) = V(O2)/Vm = 201,6/22,4 = 9 моль
Молекулярна маса кисню:
М(О2) = 16 * 2 = 32 г/моль
Визначимо масу кисню:
m(O2) = n(O2) * М(О2) = 9 * 32 = 288 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Afonnya
Предмет: Українська мова,
автор: Afonnya
Предмет: Українська мова,
автор: Afonnya
Предмет: Математика,
автор: cj9579
Предмет: Литература,
автор: oliakhacer