Предмет: Физика,
автор: fasrey31
ДАЮ ЛУЧШИЙ ОТВЕТ
Яку максимальну кінетичну енергію мають електрони , вирвані з оксиду барію , у випадку опроміню вання світлом з частотою 1 ПГц?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
υ = 1 ПГц = 1*10^15 Гц
_______________
Ek - ?
Уравнение Эйнштйна для фотоэффекта hυ = Aвых + Ek, для оксида бария Авых = 1 эВ = 1,6*10^-19 Дж
Ек = hυ - Авых
Ек = 6,63*10^-34 Дж*с*1*10^15 Гц - 1,6*10^-19 Дж = 5,03*10^-19 Дж = 3,14 эВ
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: nezerovyusif664
Предмет: Математика,
автор: abigun796
Предмет: Биология,
автор: zheltiakovivan
Предмет: Химия,
автор: cat7074