Предмет: Химия,
автор: bananan4ik
Яка кількість речовини міститься в оксиді сірки (VI) SO3 масою 12 г??
будь ласка!!>.
Ответы
Автор ответа:
0
m(SO3) = 12 г
M(SO3) = 32 + 16×3 = 80 г/моль
n(SO3) = m : M = 12 : 80 = 0,15 моль
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: safiyayusuvna
Предмет: Математика,
автор: sofia2010tsimb
Предмет: Алгебра,
автор: 2009margostar
Предмет: Биология,
автор: annagon2006